M3 MacBook Air Gece Yarısı Renk Seçeneği Anodize Kaplama İle Geliyor

Apple tarafından bugün yapılan basın açıklaması ile M3 işlemcili 13 inç ve 15 inç MacBook Air modelleri duyuruldu. M3 MacBook Air, M2 versiyonuyla aynı renk seçenekleriyle duyuruldu ancak Gece Yarısı renk seçeneği parmak izlerini azaltmak için geliştirilmiş bir anodize kaplama ile birlikte geliyor.

M3 MacBook Air modelleri Yıldız Işığı, Uzay Grisi, Gümüş ve Gece Yarısı renk seçenekleriyle sunuluyor. M2 MacBook Air’in piyasaya sürülmesiyle birlikte Gece Yarısı renk seçeneği, büyük parmak izlerini çekme kabiliyeti nedeniyle oldukça fazla eleştiri almıştı. Apple’ın durumu dikkate aldığı ve tüm modellerde parmak izlerini azaltmak için anodizasyonu iyileştirdiği anlaşılıyor.

Apple şöyle diyor: “MacBook Air, parmak izini azaltmak için çığır açıcı bir anodize kaplamaya sahip Gece Yarısı dahil olmak üzere dört muhteşem renk seçeneğine sahip.”

Apple, geçen yıl M3 MacBook Pro modellerinin piyasaya sürülmesiyle yeni anodizasyon kaplamasını tanıttı ve sonunda bu, MacBook Air serisine de geldi. Yeni eklemenin en iyi yanı, geliştirilmiş kaplamanın tüm renk seçeneklerinde mevcut olması. Geceyarısı renk seçeneği eskisinden daha az parmak izi gösterirken, diğer seçenekler daha açık renk nedeniyle daha da az parmak izi gösterecek.

M3 MacBook Air ülkemizde 13 Mart tarihinde satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x